Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gra czytelnicza. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gra czytelnicza. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 grudnia 2013

Gra czytelnicza - pierwsze zadanie zaliczone.

Właśnie podsumowano pierwsze zadanie w naszej grze czytelniczej. Wszyscy uczestnicy, którzy się z niego wywiązali, dostali jednakową liczbę punktów, więc na naszym koncie wylądowało pierwsze 10 kapsli. 


Wraz z kolejnym zadaniem zaczyna się prawdziwa rywalizacja. Ogłoszono już treść drugiej konkurencji i tym razem będziemy musieli przygotować plakat filmowy. 
Zgodnie z rankingiem, powinniśmy wziąć pod uwagę następujące tytuły:
„Akademia Pana Kleksa”, „Wiedźmin”, „Ania z Zielonego Wzgórza”.
Mamy czas do 24 stycznia, więc może w trakcie przerwy świątecznej ktoś z Was wpadnie na jakiś ciekawy pomysł?


Nasza gra ma też swój funpage na Facebook’u – zapraszam Was tutaj: <klik>

                                                                                             Grafika: zrzuty ekranów ze strony http://czytamy.gwo.pl

środa, 27 listopada 2013

Wyniki głosowania na najlepszą książkę.



Głosy oddane, więc czas na podsumowanie wyników naszej ankiety. Sama byłam ich bardzo ciekawa, zwłaszcza po tym, jak obserwowałam rozmowy piątoklasistów na temat zaproponowanych książek. W ankiecie zamieściłam 15 propozycji, natomiast nasz ranking będzie składać się z 10 tytułów. Oto nasza

LISTA NAJLEPSZYCH KSIĄŻEK

1. „Spotkanie nad morzem”
2. „Tajemniczy ogród”
3. „Opowieści z Narnii”
4. "Chłopcy z Placu Broni”
5. "O psie, który jeździł koleją"
6. "Harry Potter i kamień filozoficzny”
7. "Kubuś Puchatek" 
8. "Pinokio"
9. "Puc, Bursztyn i goście"
10. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"

Po dwa głosy dostały aż trzy tytuły, a nie możemy wysłać listy dłuższej niż 10 pozycji, więc zrobiłam losowanie.
Pierwsze zadanie było łatwe, dlatego z zaciekawieniem czekamy na następne. 
Zobaczymy, co nas czeka!

niedziela, 24 listopada 2013

Nasze pierwsze zadanie: tworzymy listę najlepszych książek.



Na początek dostaliśmy do wykonania proste zadanie: musimy stworzyć 

listę najlepszych książek, jakie przeczytaliście.

Ja przygotowałam ankietę, a Waszym zadaniem jest wybranie z listy trzech pozycji i zagłosowanie. Program podliczy głosy i tak przygotowany ranking prześlemy jako zaliczenie pierwszego zadania.


Zatem do głosowania!

Podobne wpisy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...