sobota, 14 września 2013

A w szkole nocą…

Poranny rozgardiasz - dziura w materacu nie nasza, ma już kilka lat :)

można się dobrze bawić! Jeszcze nie odespałam tej bezsennej nocy, ale muszę tu napisać, że było to niezwykłe przeżycie. Nocny pobyt w szkole to wielka atrakcja dla dzieciaków i dostarczyła im naprawdę wielu wrażeń. Tak wielu, że nawet z przejęcia spać nie mogli, bo sen zmorzył ich na całe dwie godziny :)W zabawie uczestniczyli uczniowie klas IV – VI i razem z pozostałymi wychowawczyniami starałyśmy się jak najbardziej urozmaicić ten czas. Głównym punktem programu był turniej drużynowy, składający się z wielu zadań. Hitem okazała się konkurencja o nazwie „rzut poduszką” oraz pakowanie śpiworów na czas. Uśmialiśmy się przy tym do łez! 
W tak nietypowych warunkach nawet wspólna kolacja na szkolnej stołówce smakowała wyjątkowo, a nocne oglądanie filmu było lepsze niż wizyta w kinie! Ranek podzielił uczestników na dwie grupy: tych, którzy jeszcze mieli niespożyte pokłady energii oraz tych przysypiających na siedząco w oczekiwaniu na rodziców:) 
Dla mnie to też była niezwykła noc – pierwsza taka w szkole. Oprócz dobrej zabawy doświadczyłam jeszcze jednego: z radością obserwowałam, jak dobrze uczniowie z mojej klasy czują się w swoim towarzystwie, jak bardzo są ze sobą zżyci, bez względu na podział chłopcy-dziewczynki. To były niezapomniane chwile! 

5 komentarzy:

 1. Niezwykłe szkolne wydarzenie. Podziwiam zapał i kreatywność. Taką noc w szkole każdy zapamięta do końca życia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wszyscy tę noc będą miło wspominac. Ja na pewno.

   Usuń
 2. Takie wydarzenie jednoczy klasę, pokazuje, że w szkole też może być fajnie, że nauczycielka nie tylko wymaga, ale jest też równą "babką" i lubi swoich uczniów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka noc to tylko kolejny dowód jak te piątaki się lubią. Wybiła 3.30, a oni dalej integrują się w najlepsze :)

   Usuń
 3. Świetny pomysł! Noc w szkole dzieciaki na pewno zapamiętają na długo! :)

  OdpowiedzUsuń

Podobne wpisy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...